rabat

Zgarnij 20% rabatu extra!

Promocja ograniczona!

Wpisz w koszyku:

G16Z-1E7U

Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Dieta dla każdego – bezpieczna i skuteczna

W dzisiejszym świecie Internet, telewizja i kolorowe gazety zalewają nas zdjęciami smukłych modelek o doskonale wyrzeźbionych ciałach. Ideał piękna coraz bardziej odbiega od realności i coraz więcej w nim śladów pracy grafika oraz chirurga plastycznego. Czy w tak nakręconej na perfekcyjny wygląd rzeczywistości zdrowa i skuteczna dieta jest jeszcze możliwa?

 

Odchudzanie w każdym wieku

 

Bardzo istotne dla podjęcia prawidłowej i przede wszystkim efektywnej terapii odchudzającej jest drobiazgowe przyjrzenie się kondycji naszego organizmu. Podstawową kwestią jest nasz wiek – ułożenie odpowiedniego jadłospisu jest pierwszym krokiem w stronę sukcesu. Podstawą każdej diety powinny być zbilansowane i urozmaicone posiłki. Skuteczne odchudzanie to nie głodówka! Pamiętajmy więc, by spożywać 4-5 niewielkich posiłków dziennie – to zapewni nam uczucie sytości i uchroni od podjadanie niezdrowych przekąsek i dodatkowo przyśpieszy metabolizm. Unikać należy również monodiet, które ograniczają nasz jadłospis do kilku produktów z jednej grupy żywieniowej. Stosowanie ich prowadzi do powstawania niedoborów w naszym organizmie, rozregulowuje pracę przewodu pokarmowego, a nawet może uszkodzić niektóre narządy wewnętrzne! Do najbardziej skutecznych diet należą te oparte na nieprzetworzonej, zdrowej żywności, zawierające dużo świeżych owoców, chude mięsa oraz produkty pełnoziarniste.

 

Niestety, nasze ciało nie zawsze współpracuje z nami tak, jakbyśmy chcieli. Liczenie kalorii i zdrowa dieta nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Pomocne mogą okazać się sprawdzone kapsułki na odchudzanie – Amlan Forte. Dzięki swojemu niezwykłemu składowi przyśpieszają metabolizm, co zwiększa utratę wagi. Suplement zażywany regularnie może pozytywnie wpływać na spalanie tkanki tłuszczowej – stymuluje rozpad komórek tłuszczowych i zapobiega powstawaniu nowych. Badania kliniczne dowiodły również, że wyciąg z agrestu indyjskiego hamuje apetyt – dzięki temu pozbędziemy się ochoty na podjadanie niezdrowych przekąsek!

 

Odchudzające ćwiczenia

 

Skuteczna dieta to nie wszystko – jej uzupełnieniem powinien być wysiłek fizyczny. Rodzaj i natężenie ćwiczeń powinniśmy dobierać, biorąc pod uwagę kondycję naszego organizmu. Nie trudno nabawić się kontuzji, przetrenować organizm i pozbawić się radości z uprawiania sportu. Pamiętajmy równocześnie, że wysiłek fizyczny to duże obciążenie dla naszego organizmu – należy przyjść mu z pomocą zażywając odpowiedni suplement diety. Doskonałym rozwiązaniem może być wyciąg z agrestu indyjskiego. Te kapsułki na odchudzanie zawierają w sobie ogromną dawkę witaminy C, która zapewni nam odpowiednią odporność i wspomoże regenerację po wysiłku.

 

Kapsułki na odchudzanie Amlan Forte mogą okazać się pomocne nie tylko przy utracie wagi. Ich wyjątkowa receptura wspomaga całe ciało. Wyciąg z agrestu indyjskiego może widocznie zmniejszyć cellulit, spowolnić procesy starzenia się, a także poprawić kondycję włosów, skóry i paznokci! Przechodząc na dietę warto zadbać nie tylko o utratę kilogramów, ale i o całe ciało! Suplement diety Amlan Forte jest propozycją dla tych, którzy szukają kompleksowej opieki dla swojego organizmu. *

powrót do artykułów