rabat

Zgarnij 20% rabatu extra!

Promocja ograniczona!

Wpisz w koszyku:

G16Z-1E7U

Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Jak dojść do perfekcji z pomocą ekstraktu z agrestu indyjskiego.

Jak ważny jest wygląd? Ile razy stając przed lustrem odczułaś zadowolenie a ile razy wprost przeciwnie? Okazuje się, że CBOS przeprowadził badania na temat jak bardzo liczy się wygląd zewnętrzny. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mają swój wyimaginowany ideał, czyli obraz zarówno idealnego mężczyzny oraz idealnej kobiety. Kobieta idealna powinna być szczupła i zgrabna, natomiast mężczyzna wysoki i dobrze zbudowany. W tym dążeniu do perfekcji 75% z nas chce poprawić swój wygląd. Wiąże się to nie tylko ze spaleniem zbędnej tkanki tłuszczowej ale także z posiadaniem mocnych lśniących włosów i promiennej cery. Jednak jak osiągnąć taki efekt bez łykania codziennie garści rozmaitych tabletek? Odpowiedzi na to pytanie w postaci suplementu Amlan Forte udzieliła firma Vital Progres.


Agrest indyjski działa kompleksowo.


Agrest indyjski, czyli amla, to drzewo dające małe owoce. To właśnie one zawierają najwięcej substancji odżywczych. Od wielu tysiącleci agrest indyjski był wykorzystywany w medycynie dalekiego wschodu. To dzięki amli kobiety w Indiach mogą się pochwalić gęstymi, lśniącymi włosami i zdrową cerą. Czy trzeba się urodzić w Indiach, by mieć to wszystko? Niekoniecznie! Amlan forte zamknął w kapsułce wszystkie dobroczynne właściwości agrestu indyjskiego.  Z Amlan Forte możesz poprawić nawilżenie skóry oraz przyspieszyć jej regenerację a także zadbać o jej sprężystość. Konsumenci stosujący tabletki na odchudzanie z agrestu indyjskiego zaobserwowali wzrost gęstszych włosów oraz mocniejszych paznokci.

 

Zbawienne antyoksydanty.

 

Poprzez zawartość antyoksydantów Amlan Forte może spowolnić procesy starzenia oraz wykazywać właściwości antyrakowe. Agrest indyjski jest bogaty w witaminę C, flawonoidy i polifenole. Dzięki tym właściwościom jest on także polecany cierpiącym na nawracające stany zapalne skóry.

 

Walka o lepszą siebie przede wszystkim.

 

Pierwszym zastosowaniem Amlan Forte ponad wszystkie wymienione jest spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Tabletki na odchudzanie z agrestu indyjskiego przyspieszają przemianę materii wspomagając proces zdrowego odchudzania. Dzięki temu wysiłki włożone w odchudzanie zdecydowanie się opłacą! Co więcej usprawnia gospodarkę lipidową organizmu przez co pomaga zapobiegać odkładaniu tkanki tłuszczowej w najbardziej problematycznych obszarach takich jak uda brzuch i pośladki.

Wszystkie właściwości prozdrowotne i wspomagające odchudzanie firma Vital Progres zamknęła w jednym suplemencie na odchudzanie Amlan Forte. Dzięki temu będziemy mogli zaoszczędzić, ponieważ nie musimy już kupować wielu preparatów, wystarczy jeden oryginalny Amlan Forte. *

 


powrót do artykułów