rabat

Zgarnij 20% rabatu extra!

Promocja ograniczona!

Wpisz w koszyku:

G16Z-1E7U

Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Odchudzanie z suplementacją agrestem indyjskim

Działanie agrestu Amla

 

O tym, jak ważny jest dobry suplement, świadczą badania kliniczne oraz opinie lekarzy i dietetyków. Ekstrakt z agrestu indyjskiego jest przede wszystkim środkiem w 100% naturalnym, nie posiadającym skutków ubocznych (w przeciwieństwie do większości farmakologicznych specyfików sprzedawanych w aptekach). Dzięki swojemu unikalnemu składowi przyspiesza przemianę materii, poprawia pracę przewodu pokarmowego i przyspiesza spalanie tłuszczu. Oprócz tego jest doskonałym źródłem witamin i mikroelementów, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry i włosów.

 

 

Owoce agrestu indyjskiego, zwanego także amlą, mają wiele zastosowań. Jednym z największych hitów ostatnich lat jest jednak odkrycie jego działania odchudzającego, dzięki czemu w szybki i bezpieczny sposób możemy się pozbyć nawet do 10 kilogramów miesięcznie. Zawdzięczamy to trzem głównym właściwościom agrestu indyjskiego:

 

przyspieszeniu metabolizmu tłuszczów – dzięki czemu spożywając te same ilości pokarmu co zwykle, trawimy je skuteczniej i szybciej, a więc nie zmieniając diety jesteśmy w stanie spalić więcej kalorii niż poprzednio. Jeśli dodamy do tego ćwiczenia fizyczne, które dodatkowo przyspieszają metabolizm, możemy osiągnąć w krótkim czasie rewelacyjne efekty.

 

zapobieganiu spadku cukru we krwi – jest to bardzo ważne, by trzymać się planu diety. Jeśli nasz cukier gwałtownie spada, potrafimy „rzucić się” na jedzenie, ponieważ organizm domaga się podniesienia poziomu cukru we krwi. Jeśli z kolei poziom jest stabilny, jesteśmy rozsądniejsi i łatwiej trzymać nam się zaplanowanych posiłków.

 

oczyszczaniu z nagromadzonych toksyn – to właśnie toksyny są w dużej mierze odpowiedzialne za brak efektów diety, które tak często powodują, że porzucamy nasz reżim i wracamy do starego planu żywieniowego, któremu zawdzięczamy nadmiar kilogramów. Uwolnienie naszego organizmu z toksyn zapewni nam nie tylko szybsze i trwalsze efekty odchudzania, ale też samo w sobie pozwoli nam zrzucić kilka kilogramów

 

 

Oczywiście najlepsze rezultaty odchudzające zapewni nam połączenie agrestu indyjskiego ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną – amla wspomaga ich działanie, zapewniając nie tylko bardziej efektywne, ale też szybsze i trwalsze rezultaty odchudzania. Dzięki temu nawet osoby, które mają problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów mogą zauważyć różnicę. Dodatkowe działanie wzmacniające organizm sprawi, że w okresie diety, kiedy często jesteśmy osłabieni i bardziej podatni na zmęczenie i choroby, nie odczujemy tych negatywnych skutków, a ogromna dawka witaminy C pomoże nam wzmocnić i uodpornić nasz organizm. Naturalne pochodzenie tego składnika daje nam pewność, że stosujemy środek zdrowy i bezpieczny, który zapewni nam efekty bez skutków ubocznych.


powrót do artykułów