rabat

Zgarnij 20% rabatu extra!

Promocja ograniczona!

Wpisz w koszyku:

G16Z-1E7U

Chcesz żebyśmy do Ciebie
zadzwonili w 30 sekund?

x

Niestety jesteśmy poza biurem. Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie, kiedy wrócimy do pracy?

podaj swój numer telefonu


Twój numer telefonu NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Tylko oddzwonimy.

x

Chcesz zdobyć rabat?

wpisz swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z kodem na 20% rabatu!


Twój email NIE będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.

Przepis na piękny wygląd z agrestem indyjskim.

Każda kobieta niezależnie od wieku potrzebuje czuć się pięknie. W końcu nic tak nie ujmuje lat jak mężczyźni oglądający się na ulicy. Jak uzyskać świeżość i młodzieńczy wygląd bez operacji plastycznych? Z pewnością zdrowy styl życia pomaga, warto jednak zaopatrzyć się w suplement z ekstraktem z agrestu indyjskiego na piękną skórę włosy i paznokcie.


Co to jest agrest indyjski?


Agrest indyjski, czyli amla wziął swoją nazwę przez podobieństwo do agrestu, który znamy z naszych ogrodów. Chociaż amla jest w europie znana od niedawna, to w Azji dzięki bogactwu witamin i minerałów znajduje zastosowanie już od stuleci.


Amla na piękne włosy.


Agrest indyjski znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach. Szczególnie producenci kosmetyków upodobali sobie amlę do tworzenia preparatów wzmacniających włosy. To dzięki niej indyjskie kobiety zachwycają urodą.


Zielone panaceum na zdrowie.


Po dokładniejszym zbadaniu składu agrestu indyjskiego okazało się, że posiada on ogromne właściwości prozdrowotne i zapobiegające procesom starzenia. To bogactwo witaminy C i antyoksydantów sprawia, że może być stosowany również w lecznictwie. Okazało się, że 100 gram amli pokrywa 600% dziennego zapotrzebowania na witaminę C.


Agrest indyjski na odchudzanie.


To prawda, że wśród wszechstronnych właściwości amli dla zdrowia i urody znalazła ona jeszcze jedno zastosowanie. Mianowicie okazało się, że wspomaga również zdrowe odchudzanie. Badania naukowe potwierdziły, że suplementacja agrestem indyjskim w trakcie odchudzania wspomaga rezultaty ćwiczeń i zdrowego stylu życia jednocześnie wzmacniając włosy.


Tabletki na odchudzanie z agrestem indyjskim.


Dzięki wszystkim właściwościom amli znalazłą zastosowanie w produkcji suplementów z ekstraktem z agrestu indyjskiego. Szczególną popularnością cieszą się tabletki na odchudzanie z amlą w składzie. Powstało ich tyle rodzajów, że większość z nas ma wątpliwości, które wybrać. Tylko Amlan Forte posiada skoncentrowaną dawkę amli i zachowuje wszystkie wartości odżywcze.*powrót do artykułów